godło

Sąd Rejonowy
dla Wrocławia-Krzyków
we Wrocławiu

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jednostki nadrzędne:    

Ministerstwo Sprawiedliwości  

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

Home Informacje Lista sędziów, asesorów i referendarzy

Lista sędziów, asesorów i referendarzy orzekających w SR dla Wrocławia - Krzyków we Wrocławiu

Lista Sędziów Sądu Rejonowego

dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

I Wydział Cywilny

Marta Bukaczewska - Przewodniczący Wydziału

Iwona Popiołek – Sikora – Z – ca Przewodniczącego Wydziału

Monika Biała

Agnieszka Marczyńska

Aneta Murawska

Anna Stawikowska

Agnieszka Świderska

Agnieszka Łężna - del. do SO

II Wydział Cywilny

Magdalena Zdrzałka – Szymańska - Przewodnicząca Wydziału, Wiceprezes Sądu

Dorota Wilczek – Z – ca Przewodniczącego Wydziału

Agata Mazur – Kubiak

Agata Piecuch – Plewa

Sylwia Raczyńska

Magdalena Rzeszutek – Jaworska

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Dominika Kurczewska - Przewodniczący Wydziału

Agnieszka Kantczak-Makowska – Z – ca Przewodniczącego Wydziału

Magdalena Bombała

Barbara Chmielowska

Marta Rogozik

Justyna Szurgacz-Ślęzak

 

IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Piotr Filipiak – Wiceprezes Sądu 

V Wydział Karny

Magdalena Koelner - Przewodniczący Wydziału

Sebastian Spałek – Z – ca Przewodniczącego Wydziału

Marek Bielecki

Dorota Wachowska

Monika Wolanin

VI Wydział Cywilny

Katarzyna Mialik – Antczak - Przewodniczący Wydziału

Agnieszka Karpowicz – Z – ca Przewodniczego Wydziału 

Justyna Majewska

Katarzyna Ostrowska

Kamila Sierpowicz – Bigos

Piotr Walasek

Witold Jakimko – del. do MS

Maja Minkisiewicz – del.do MS  

VII Wydział Karny

Katarzyna Szafrańska  - Przewodniczący Wydziału

Aurelia Krajczy – Kozłowska – Z – ca Przewodniczącego Wydziału

Jolanta Broniewicz – Kotowska

Izabela Krupa

Piotr Mgłosiek

Marcin Myczkowski – Prezes Sądu

Lista Referendarzy Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

I Wydział Cywilny

Grzegorz Ruchlewicz

Wiola Żurawińska

II Wydział Cywilny

Aneta Cioch – Porada

Katarzyna Żółtańska

IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Renata Klimczak – Kaniecka – Przewodniczący Wydziału

Julita Bondyra

Jarosław Ciesielski – del. do MS

Dorota Cieszyńska

Zuzanna Dawiskiba – Z-ca Przewodniczącego Wydziału

Aneta Dudek - del. do MS

Marta Filipiec

Sylwia Gadomska

Piotr Gałąź 

Urszula Hunker

Agnieszka Izdebska – Kunecka

Elżbieta Janas

Anna Jarosińska

Elżbieta Kaźmierczak – Dobrowolska

Ewa Kinstler

Marta Kląskała

Magdalena Kochanek

Elżbieta Konachowicz

Anna Korycka

Joanna Łysik

Katarzyna Małczak-Piórkowska

Sławomir Marczak

Anna Pilarska

Dagmara Płatek

Anna Pomykaj

Anna Posłuszny

Aleksandra Sankowska

Erwin Sanocki

Paweł Skiera

Joanna Skraburska

Mariola Sysło  

Małgorzata Szynalik-Matczak

Aleksandra Toporowska

VI Wydział Cywilny

Joanna Grasela

Adam Semiczek

Lista Asesorów Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Krzyków  we Wrocławiu

II Wydział Cywilny

Tomasz Roszewski

VI Wydział Cywilny

Monika Marczyk

Jakub Michalik

 

 

Zobacz stopkę...


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player